Tuğçe Gendigelen – O Ses Türkiye

Tuğçe Gendigelen kimdir ,ne iş yapar,nerelidir? O Ses Türkiye’de Tuğçe Gendigelen Rüzgarı Tuğçe Gendigelen fırtınası O Ses Türkiye’de geceye Tuğçe Gendigelen’in performansı damgasını vurdu. O Ses Türkiye’de Tuğçe Krizi

Tuğçe Gendigelen - O Ses Türkiye 11 Kasım 2013Tuğçe Gendigelen aslen Azerbaycanlı olan Tuğçe Konya’da doğdu daha sonra Ankaraya taşındı. 7 yaşından beri 20 adet bestesi var 23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi Anadolu Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliğini okuyor. Tuğçe Türkiye’de çok iyi bir yere gelmek için Ebru Gündeş’i seçti.

O Ses Türkiye’de herkesi kendine hayran bırakan Tuğçe Eskişehir Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği üçüncü sınıf öğrencisi ve 20 yakın kendisine ait şarkı ve bestelerinin olduğunu söyledi. Sahnede Shakira’yı andırır dansları, sesi ,güzelliği ve uzun saçları ile herkesi mest etti.

O Ses Türkiye yarışmasına Rengarenk adlı parçayı üç ayrı dilde söyleyen Tuğçe Gendigelen juriyi daha ilkanlarda etkiledi. Rengarenk adlı parçayı arabça, hintçeve ingilizce olarak üç ayrı dilde söyledi.  Ankara da yaşadığını üniversiteden dolayı Eskişehir Anadolu üniversitesinde okuduğunu ve Azerbaycan diye biliriz diye söyleyen Tuğçe Gendigelen aslen konya doğumluolduğunu dile getirdi.

O Ses Türkiye 11 Kasım 2013 pazartesi günkü programa damga vuran Gendigelen adlı bayan yarışmacı söylediği yabancı parça ile üyelerini kendisine hayran bıraktı. Tuğçe şarkıya başlar başlamaz Murat Boz ve Gökhan döndüler ve akabinde Ebru Gündeş ve Hadise döndüler.

Tuğçe Gendigelen’in muhteşem sesine hayran kalan juri üyeleri kendi takımlarına almak için birbirleriyle yarıştılar adeta… Gendigelen in performansına en son dönen hadise şarkıyı çok beğendiğini ve dansı görmediği için bir Gendigelen’den şarkıyı ve dansı bir daha izlemek istediğini dile getirdi.

O Ses Türkiye’nin muhteşem sesi Tuğçe Gendigelen hem Hadise’nin isteği hemde seyircilerin yoğun bir daha isteği üzerine şarkıyı ve yaptığı harika dansı ve şarkıyı yeniden seslendirdi ve büyük alkış ve beğeni aldı.

Hangi sanatçıya gideceğine gitmeye zorlanınca seyircilerden yardım istedi fakat Acun yardım etmek hususunda devreye girdi ve Gendigelen’e sakin kafayla düşünmesini istedi. Bu durum karşısında da yine zorlanan Tuğçe son sözü söylemekte çok zorlandı.

Acun ılıcalı TuğçeGendigelen e yardım etmek adına hadiseyi seçersen eğlenirsin, Acun Gökhan için Gökhanı çözmeye çalışırken hakkaten zekan gelişir , Murat Boz için ise yakışıklı olduğu için çok güzel fotoğrafların olur , Ebru Gündeş için ise karizman olur diye espiriler yapması O Ses Türkiye de güzel anlar yaşattı. Acun Gendigelen için eğlencemi istiyorsun diye hadiseyi , fotoğraf mı istiyorsun diye Murat ı , Karizma mı istiyorsun diye Ebruyu ve Puzzle mı istiyorsun diye Gökhan’ı tasvir etmesi yarışmacının aklını çok fazla karıştırdı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*